PETFORM

TRGAS-HUB KAPANIŞ TOPLANTISI

TRGAS-HUB Kapanış Toplantısı

Doğal gaz piyasasının en büyük ve prestijli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan PETFORM tarafından 2013 yılı Aralık ayından beri başarı ile yürütülen, ülkemizin “Doğal Gaz Ticaret Hubı” olma vizyonuna katkı sunması amacıyla hazırlanan ve AB tarafından fonla...

devamını oku

TRGAS-HUB Kapanış Toplantısı

Doğal gaz piyasasının en büyük ve prestijli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan PETFORM tarafından 2013 yılı Aralık ayından beri başarı ile yürütülen, ülkemizin “Doğal Gaz Ticaret Hubı” olma vizyonuna katkı sunması amacıyla hazırlanan ve AB tarafından fonlanan TRGas-Hub isimli projemizin kapanış toplantısı 29 Şubat 2016 tarihinde, 09:30 – 12:00 saatleri arasında Ankara Swissotel’de gerçekleştirildi.

Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyan ve enerji alanında özel sektör ve kamuyu bir araya getiren en kapsamlı proje olan TRGas-Hub Projesi’nin kapanış toplantısına başta T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Müsteşarı Sn. Fatih Dönmez olmak üzere projemizin resmi partnerleri olan ETKB Strateji Geliştirme Başkanlığı, European Federation of Energy Traders (EFET), ICIS Heren ve kamu ve özel sektörden üst düzey temsilcilerin katılımıyla düzenlendi.